Programa

Contacte

FLL Girona

fllgirona@udg.edu

Organitza:

Udg

 

Patrocina:

Diputació de Girona

 

 

 

 

If the contents are not translated, you can use the automatic translator

Programa

Horari General
   

Hall Entrada

Auditori

PIT

 Sales
 

8:00

Arribada equips FLL i registre  XXX    XXX  
 

8:40

 Reunió d'entrenadors      XXX  
 

9:05

 Cerimònia inauguració    XXX    
 

9:35

 Entrada públic  XXX      XXX
 

9:40

 Inici presentació projectes        XXX
 

10:00

 Inici rondes robot    XXX    
 

12:25

 Acabament ronda robots    XXX    
 

12:40

 Acabament presentació projectes        XXX
 

13:00

 Cerimònia lliurament premis FLL    XXX    
 

13:25

 Partides exhibició robots    XXX    
Presentacions

Horari

Sala 1-Universitat de Girona

Sala 2-Escola Politècnica Superior

Sala 3- Patronat Escola Politècnica Superior

Sala 4- Consell Social UdG

9:45

 1-CodeConnect 2-The Transporters  3-PikaBOT del Pla  4-Plegats d'Aro

10:20

10:30

 5-Salle Cassà Logístics  6-SmartBots  7-ValldeLego  8-INS Roboterri

11:00

11:25

 13-Robosincs Junior  14-Arobot  15-SOM7  16-FEDAC Sant Narcís

11:55

12:10

 9-Darth Robots 10-iSantFeliu Team  11-REM  

12:40

Joc del robot
Horari Taula 1A Taula 1B Taula 2A Taula 2B 1a Ronda
10:00 8-INS Roboterri 7-ValldeLego
10:05 5-Salle Cassà Logístics 6-SmartBots
10:10 16-FEDAC Sant Narcís 15-SOM7
10:15 13-Robosincs Junior 14-Arobot
10:20 11-REM 12-
10:25 9-Darth Robots 10-iSantFeliu Team
10:30 1-CodeConnect 2-The Transporters
10:35 3-PikaBOT del Pla 4-Plegats d’Aro
Descans
11:00 13-Robosincs Junior 15-SOM7 2a Ronda
11:05 14-Arobot 16-FEDAC Sant Narcís
11:10 10-iSantFeliu Team 3-PikaBOT del Pla
11:15 4-Plegats d’Aro 2-The Transporters
11:20 9-Darth Robots 11-REM
11:25 8-INS Roboterri 12-
11:30 5-Salle Cassà Logístics 1-CodeConnect
11:35 6-SmartBots 7-ValldeLego
Descans
11:50 12- 9-Darth Robots 3a Ronda
11:55 10-iSantFeliu Team 11-REM
12:00 4-Plegats d’Aro 8-INS Roboterri
12:05 7-ValldeLego 5-Salle Cassà Logístics
12:10 2-The Transporters 6-SmartBots
12:15 1-CodeConnect 3-PikaBOT del Pla
12:20 15-SOM7 14-Arobot
12:25 16-FEDAC Sant Narcís 13-Robosincs Junior
Descans