Si el contenido no está traducido, puede usar la herramienta de traducción automática

9è Campus PreBAT

Llista d’admesos

Contacte

Unitat de Promoció
dels Estudis


Pl. Ferrater Mora, 1

Edifici Sant Domènec II - 1a planta
17004 Girona

Tel. 972 41 95 83

Tel. 972 41 97 43

campus.estiu@udg.edu

Llista d'admesos

A continuació detallem el llistat d'admesos/es  al Campus PreBAT. Aquesta selecció s'ha fet en funció de les notes dels estudiants i l'equilibri entre centres i comarques, tenint el compte el fet de formar part de col·lectius desfavorits o en situació de vulnerabilitat.

Per a formalitzar la inscripció:

- Cal fer l'ingrés de 30€ al compte de La Caixa ES96 2100 8332 2323 0002 9921, fent-hi constar el nom i cognoms de l'estudiant i la referència "Campus PreBAT", abans del dia 14 de juny de 2019. Qui no formalitzi la inscripció dins el període indicat, s'entendrà que renuncia a optar a la plaça del Campus. 

 

- Cal que feu arribar abans del 14 de juny, per correu electrònic a l’adreça campus.estiu@udg.edu, els documents següents emplenats (els originals els haureu de portar el primer dia del campus):

o   Certificat segellat pel centre amb la nota mitjana de 3r curs d’ESO

o   Fotocòpia del DNI

o   Autorització d’enregistrament i fotografia

o   Autorització de sortides

o   Al·lèrgies i/o intoleràncies alimentàries

Us esperem dimarts 25 de juny, a les 9:15 del matí, davant de la Facultat d’Educació i Psicologia (Campus Barri Vell). 


ADMESOS/ES

Cognoms

Nom

Centre de secundària

Alsina Mallol

Abril

Institut de Vilafant

Alvarado

Genís

Maristes Sant Pere Chanel

Álvarez Rubí

Ariadna

Institut de Sils

Arévalo i Sureda

Pau

Institut Rafael Campalans

Barrios Sancho

Andrea

Institut Carles Rahola i Llorens

Bouchinet

Lolita

Centre Escolar Empordà

Brusi i Ferrés

Mariona

Institut Montilivi

Cánovas Cabo

Berta

Sant Jordi

Cárdenas Arbat

Isaac

Institut Sant Feliu de Guíxols

Cortada Garcia

Aniol

IES Cendrassos Figueres

Cos Sicres

Joan

La Salle Santa Coloma de Farners

Cuesta Moreno

Lluc

Ins Lliçà d'Amunt

Feliu Martín

Emma

INS Castelló d'Empúries

Ferrer Sánchez

Roger

Institut Alexandre Deulofeu

Galiana Molina

Joana

Institut Narcís Monturiol

Garay Coquard

Berta

CCE Montessori Palau

Gloubeba

Maria

Institut Ramon Coll i Rodés

Heras Flecha

Sara

Freta Educació Maresme

Hernández Pinto

Guillem

Ins Narcís Xifra i Masmitjà

Juiz Muñoz

Judit

Vedruna Malgrat

Lumina

Caterina

IES Josep Maria Quadrado

Mancho Funollet

Neus

Institut Baix Montseny

Martínez Aymerich

Dana Meng

Institut de Maçanet de la Selva

Masmartí Blanco

Pau

Institut El Pedró

Miralles Simó

Mar

Institut de Sils

Morales Muñoz

Giancarlo

FEDAC Sant Narcís

Muelas Romañach

Judith

INS Illa de Rodes

Navarro Vallespí

Aixa

Institut Sa Palomera

Nicolau Retamero

Mireia

IES Ramon Turró i Darder

Pagès Colomer

Paula

Institut de Llagostera

Planas Masdevall

Queralt

Institut Pla de l'Estany

Pozo Alonso

Pablo

La Salle Girona

Puig Lopez

Maria

Institut Vallvera

Pujol Llach

Elisabet

Institut Vall de Llémena

Quintana Barbé

Berta

Institut Sant Feliu de Guíxols

Reyes Fernández

Àngela

INS Castelló d'Empúries

Surós Lopez

Georgina

La Salle Cassà de la Selva

Wang

Huilin

Institut Olivar Gran

Wu Chen

Pei Cai

Institut Santa Coloma de Farners

Yeste Soto

Elsa

Institut de La Jonquera

 

LLISTA D'ESPERA

Ordre

Nom

Cognoms

Centre de secundària

1

Marçal

Pons Wendenburg

Institut de Llagostera

2

Pau

Huercio Puentes

Institut Olivar Gran

3

Ivan

Viedma Gonzàlez

Institut Santa Coloma de Farners

4

Alexia

Valverde Sánchez

FEDAC Sant Narcís

5

Mercè Li

de la Torre Prats

Institut Montilivi

6

Alba

Fugaroles Mena

Institut Baix Montseny

7

Elsa

Gonzalez Rincon

Freta Educació Maresme

8

Marina

Saguer Oliva

Institut Olivar Gran

9

Xènia

Turró Amorós

Institut de Vilafant

10

Diana

Plamenova Lecheva

Institut Santa Coloma de Farners