8è Campus PreBAT

Llista d’admesos

Contacte

Unitat de Promoció
dels Estudis


Pl. Ferrater Mora, 1

Edifici Sant Domènec II - 1a planta
17004 Girona

Tel. 972 41 80 36

Tel. 972 41 97 43

campus.estiu@udg.edu

Llista d'admesos

A continuació detallem el llistat d'admesos al Campus PreBAT. Aquesta selecció s'ha fet en funció de les notes dels estudiants i de l'equilibri entre centres i comarques. 

Per a formalitzar la inscripció:

- Cal fer l'ingrés de 30€ al compte de La Caixa ES96 2100 8332 2323 0002 9921, fent-hi constar el nom i cognoms de l'estudiant i la referència "Campus PreBAT", abans del dia 15 de juny de 2018. Qui no formalitzi la inscripció dins el període indicat, s'entendrà que renuncia a optar a la plaça del Campus. 

- Cal que ens feu arribar abans del 15 de juny, per correu electrònic, els documents següents emplenats (els originals els haureu de portar el primer dia del campus):

o   Certificat segellat pel centre amb la nota mitjana de 3r curs d’ESO

o   Fotocòpia del DNI

o   Autorització d’enregistrament i fotografia

o   Autorització de sortides

o   Al·lèrgies i/o intoleràncies alimentàries

Us esperem dilluns 25 de juny, a les 9:15 del matí, davant de la Facultat de Ciències (Campus de Montilivi).

ADMESOS

COGNOMS

NOM

CENTRE DE SECUNDÀRIA

Andreu Pereira

Aïda

CE Cor de Maria-Sant Josep

Baus Revuelta

Aina

INS Llançà

Bernadas Portas

Marta

INS de La Jonquera

Borrell Pallisera

Lifei

Institut de Celrà

Bouzas i Morales

David

Institut Montilivi

Buch Torrent

Maria

IES Salvador Vilarrasa de Besalú

Carbona Juanola

Arnau

Escola Petit Plançó

Carrasco Ardería

Pau

INS Carles Rahola i Llorens

Coderch Sendrós

Bernat

Institut Olivar Gran

Conchillo Puigmolé

Laia

Institut Sant Feliu de Guíxols

Cortada Oriol

Lluís

Institut Olivar Gran

Dávila Bernal

Sofia

Institut de Celrà

Descamps Bosch

Dídac

Institut Cap de Creus

Ferrer Juanola

Estel

Institut de Vilafant

Figueras

Laia

CE Cor de Maria-Sant Josep

Gutiérrez Peregrín

Laura

Institut Sant Feliu de Guíxols

Lupiáñez

Raúl

Institut Sa Palomera

Maldonado Montes

Marta

Montessori Palau Girona

Mar Güell Dalmau

Mar

La Salle Cassà de la Selva

Masllorens Doria

Inés Maria

INS Pere Alsius i Torrent

Masri Alrich

Hala

Centre Escolar Empordà

Montes Farreras

Marta

Escola Pia d'Olot

Natali Osiniri

Agustin

La Salle Figueres

Navas Guerrero

Jesús

IES Ramon Turró i Darder

Padullés Majó

Irian

Institut Narcís Monturiol

Pastor Zafra

Cristina

INS Montsacopa

Pellicer Tombas

Cinta

INS La Garrotxa

Pericot Morales

Pau

FEDAC Sant Narcís

Petit Cabarrocas

Clara

INS Santiago Sobrequés

Puig Vilaseca

Mireia

Institut de Cassà de la Selva

Pullares

Melina

Institut Olivar Gran

Rebollo Angulo

Carla

Escolàpies Figueres

Rovira Corona

Emma

Institut Frederic Martí Carreras

Ruiz Pibernat

Enric

Institut Escola Lloret de Mar

Saya Favretto

Agustín

Institut Sa Palomera

Sergi Oliveras Boada

Sergi

INS Castelló d'Empúries

Sureda Cuevas

Clara

FEDAC Sant Narcís

Torrent Ragolta

Alba

Institut Cendrassos

Torrent Ragolta

Èlia

Institut Cendrassos

Vera Martínez

Elsa

Institut de Maçanet de la Selva

 

LLISTA D'ESPERA

ORDRE

COGNOMS

NOM

CENTRE DE SECUNDÀRIA

1

Royan Ontiveros

Jordi

Institut Sant Feliu de Guíxols

2

Ciobanu Amat

Lara

INS Castelló d'Empúries

3

Vilaseca Frou

Berta

Institut de Celrà

4

Gonzalo Escudero

Carles

Institut Frederic Martí Carreras

5

Rosa Quiñones

Paula

FEDAC Sant Narcís

6

Laia Escrichs Sabadí

Laia

INS Castelló d'Empúries

7

Colomé Baltrons

Laia

Institut Montilivi

8

Faya Caballero

Karel

CE Cor de Maria-Sant Josep

9

Vela i Artizà

Mar

Centre Escolar Empordà

10

Cristóbal Huaman

Valery Pamela

INS Pere Alsius i Torrent

11

Fariña Costa

Maria

Institut Cendrassos