12è Jove Campus de Recerca 

Llista d’admesos

Contacte

Unitat de Promoció dels Estudis

Pl. Ferrater Mora, 1

Edifici Sant Domènec II - 1a planta
17004 Girona
Tel. 972 41 95 83

Tel. 972 41 97 43
campus.estiu@udg.edu

 

       

Llista d’admesos

A continuació detallem el llistat d'admesos al Jove Campus de Recerca. Aquesta selecció s'ha fet en funció de les notes dels estudiants i de l'equilibri entre centres i comarques, tenint en compte també la temàtica del TdR i el fet de formar part de col·lectius desfavorits o en situació de vulnerabilitat.

Per a formalitzar la inscripció:

- Cal fer l'ingrés de 60€ al compte de La Caixa ES96 2100 8332 2323 0002 9921, fent-hi constar el nom i cognoms de l'estudiant i la referència "JCR", abans del dia 14 de juny de 2019. Qui no formalitzi la inscripció dins el període indicat, s'entendrà que renuncia a optar a la plaça del Campus.

- Cal que ens feu arribar abans del 14 de juny, per correu electrònic, els documents següents emplenats (els originals els haureu de portar el primer dia del campus):

o   Certificat segellat pel centre amb la nota mitjana d’ESO

o   Fotocòpia del DNI

o   Autorització d’enregistrament i fotografia

o   Autorització de sortides

o   Al·lèrgies i/o intoleràncies alimentàries

Us esperem dilluns 1 de juliol a les 9:15h. del matí, davant de la Facultat de Ciències (Campus de Montilivi). 

 

ADMESOS/ES

Cognoms

Nom

Centre de secundària

Acquabona Palou

Laura

Institut Santiago Sobrequés i Vidal

Anguera Gonzalez

Aiyanna

Escola Vedruna Girona

Barnés Iglesias

Carla

INS Cassà de la Selva

Batlle Pereira

Maria

Institut Santiago Sobrequés i Vidal

Baus Revuelta

Aina

INS Llançà

Belmonte Gispert

Ferran

Vedruna Malgrat

Borrell Pallisera

Lifei

Institut de Celrà

Boubes Chana

Asmae

INS Vallvera

Bouzas Morales

David

Institut Montilivi

Bramon Tarrés

Anna

INS Pere Alsius i Torrent

Bruget Salagre

Ivet

Institut Santiago Sobrequés i Vidal

Campos Pardo

Arnau

INS Sa Palomera

Coderch Sendrós

Bernat

Institut Olivar Gran

Concellón

Laura

INS Sant Just Desvern

Corral Saravia

Paloma

Institut Pla de l'Estany

Dávila Bernal

Sofia

INS de Celrà

Devant Egea

Tanit

INS Palamós

Duran Font

Ferran

INS Cassà de La Selva

Faüchs Massanet

Gisela

Institut Salvador Espriu

Ferran Gusseva

Emília

Les Alzines

Gabriela Toderoiu

Denisa

IES Ramón Turró i Darder

García Barraza

Èric

Saint George's School

Garcia Pacheco

Paula

INS Miquel Martí i Pol

Gaya Salas

Pol

Institut Montilivi

Girbau Xalabarder

Núria

Les Alzines

González García

Adrià

Institut Ridaura

Granados Melekhov

Damian

Escola Vedruna Girona

Hernández Amador

Indira Michell

Les Alzines

Hernández Paredes

Lara

IES Sa Palomera

Iglesia Vila

Marina

IES Santiago Sobrequés i Vidal

Jiménez Cabello

Paula

IES Olivar Gran

Jiménez Vivancos

Elena

INS La Bisbal

Lupiáñez Miranda

Raúl

Institut Sa Palomera

Mallol Blay

Estel

IES Ramon Muntaner

Manero Barrera

Júlia

Institut Sant Elm

Martinez Jorge

Marc

IES Montilivi

Martínez Margareto

Lucía

Institut Carles Rahola

Massó Moreno

Martí

IES Santiago Sobrequés i Vidal

Mencion Seguranyes

Josep

Institut de Vilafant

Méndez González

Marko

Illa de Rodes

Molina Fernandez

Daniel

IES Salvador Espriu

Molina Gil

Mireia

IES Ramón Turró i Darder

Moreno i Oliveras

Laia

Les Alzines

Natali Osiniri

Agustín

INS Ramon Muntaner

Olivas Tarrés

Júlia

IES Santiago Sobrequés i Vidal

Planas de Farnes Salamaña

Carla

Les Alzines

Planas Farró

Neus

Les Alzines

Puig i Puig

Nora

INS La Bisbal

Puig Vilaseca

Mireia

Institut Ridaura

Pullares González

Melina

Institut Olivar Gran

Riveiro Iraola

Alba

IES Vallvera

Roldan i Reixach

Júlia

IES Santiago Sobrequés i Vidal

Roman Garrido

Victòria

Institut Ridaura

Saya i Favretto

Agustin Javier

Escoles Freta. Calella

Solés Frigola

Arnau

Institut de La Bisbal

Torrijos Calsina

Mar

IES Santiago Sobrequés i Vidal

Trias Codina

Júlia

INS Miquel Martí i Pol

Valent Armangué

Berta

Institut Santiago Sobrequés

Vallés Aranda

Clàudia

Institut Font del Ferro

Vidal i Serrat

Mireia

Les Alzines

 

LLISTA D'ESPERA

Ordre

Cognoms

Nom

Centre de secundària

1

Quintana Martín

Laia

Institut Sant Elm

2

Bezerdic

Cristian

Institut Santiago Sobrequés i Vidal

3

Cimino Alzugaray

Mª Emilia

Les Alzines

4

Marquès Llinares

Martí

Institut La Bisbal

5

Bou Gifre

Laia Yahan

Les Alzines

6

Vall-llosera Nonell

Míriam

Les Alzines

7

Vega i Juanals

Sandra

Institut La Bisbal