11è Jove Campus de Recerca 

Llista d’admesos

Contacte

Unitat de Promoció dels Estudis

Pl. Ferrater Mora, 1

Edifici Sant Domènec II - 1a planta
17004 Girona
Tel. 972 41 80 36

Tel. 972 41 97 43
campus.estiu@udg.edu

 

       

Llista d’admesos

A continuació detallem el llistat d'admesos al Jove Campus de Recerca. Aquesta selecció s'ha fet en funció de les notes dels estudiants i de l'equilibri entre centres i comarques. 

Per a formalitzar la inscripció:

- Cal fer l'ingrés de 60€ al compte de La Caixa ES96 2100 8332 2323 0002 9921, fent-hi constar el nom i cognoms de l'estudiant i la referència "Jove Campus de Recerca", abans del dia 15 de juny de 2018. Qui no formalitzi la inscripció dins el període indicat, s'entendrà que renuncia a optar a la plaça del Campus. 

 - Cal que ens feu arribar abans del 15 de juny, per correu electrònic, els documents següents emplenats (els originals els haureu de portar el primer dia del campus):

o   Certificat segellat pel centre amb la nota mitjana d’ESO

o   Fotocòpia del DNI

o   Autorització d’enregistrament i fotografia

o   Autorització de sortides

o   Al·lèrgies i/o intoleràncies alimentàries

Us esperem dilluns 2 de juliol a les 9:15h. del matí, davant de la Facultat de Ciències (Campus de Montilivi). 

ADMESOS

COGNOMS

NOM

CENTRE DE SECUNDÀRIA

Ahmittach Driouach

Imane

Institut Frederic Martí Carreras

Alarcón Garcia

Jaume

INS Vescomtat de Cabrera

Aresté Saló

Lluc

Bell-Lloc

Arumí Francitorra

Mireia

Les Alzines

Barba Fiol

Josep

Institut Narcís Monturiol

Bartrès Gordils

David

INS Tossa de Mar

Bassó Babià

Gemma

Les Alzines

Benissa El Khairi

Sokaina

INS La Bisbal

Beurnio Güell

David

Institut de Vilafant

Cabello Moliner

Aleix

INS La Bisbal

Carbó

Maria

IES Santa Coloma de Farners

Carbonell Renart

Laia

Institut Narcís Monturiol

Castillo Solà

Nerea

Institut Antoni Pous i Argila

Codolà Benito

Aina

Institut Els Tres Turons

Coto Escofet

Alba

Les Alzines

Cristea Nilas

Nicole

INS Josep Brugulat

Dahmani Duere

Fàtima

Institut Montgrí

David Ribeiro Custódio

Henrique José

Institut Cendrassos

Fàbregas Sanchez

Lidia

INS Cassà de la Selva

Fabregat Garriga

Marta

INS Vescomtat de Cabrera

Falgueras Riu

Jan

Institut Cendrassos

Ferrer Soldevila

Laura

Col·legi Maristes Girona

Font Ferrer

Ariadna

Institut de Llagostera

Gener Velasco

Núria

INS Cassà de la Selva

Gómez-Limón Quiles

Judith

IES Ramón Turró i Darder

González Kramer

Agustina

IES Ramon Turró i Darder

Hammada

Mohammed

IES Vallvera

Iglesias Petrushichev

Catherine

IES Ramon Turró i Darder

Manrique Hortal

Alba

Les Alzines

Martí Pino

Gloria

INS Vescomtat de Cabrera

Martín Gómez

Gerard

INS Vescomtat de Cabrera

Masdeu Feixas

Aniol

Institut Cendrassos

Mejías i Güell

Núria

INS La Bisbal

Mercader Palomé

Adrià

Ins Lluís Companys

Ouled-Hmidane Chaaboub

Muna

INS Josep Brugulat

Pardiñas Ramon

Alèxia

Institut Ridaura

Peláez Parra

Mar

IES Ramon Turró i Darder

Pérez Gimeno

Aroa

Ins Lluís Companys

Petruta Tudor

Dana

INS Josep Brugulat

Plaja Roglans

Mont

Institut Montgrí

Puigmal Tubau

Miquel

Institut de Vilafant

Ramirez Mateo

Esther

INS Llagostera

Riera Molons

Biel

Institut Cendrassos

Rodriguez Moreno

Nerea

Institut de Celrà

Rodríguez Salazar

Marc

Escola Vedruna Malgrat

Ros Grabalosa

Clàudia

IES Carles Rahola

Ros López

Toni

INS Josep Brugulat

Rossell Triadó

Maria

Les Alzines

Roura Fernández

Elisabet

Institut Santiago Sobrequès i Vidal

Saavedra Martínez

Josep

INS Tossa de Mar

Saavedra Mayor

Daniel

Institut Sa Palomera

Satué Tubau

Quim

Institut de Vilafant

Solé Dalmau

Francesc

IES Ramon Turró i Darder

Sureda Aymerich

Marta

INS Cassà de la Selva

Teixidor Batlle

Miquel

Institut Montgrí

Vidal Rodríguez

Andrea

Ins Lluís Companys

Vila Granero

Irene

Ins Vilablareix

Wosche Maia

Loame Evelyn

Ins Castello d'Empuries

Ying Lin

Xin

Institut Illa de Rodes

Zernez Cornejo

Arnau

IES Ramon Turró i Darder

 

LLISTA D'ESPERA

ORDRE

COGNOMS

NOM

CENTRE DE SECUNDÀRIA

1

Tanaoui

Aymane

INS Vallvera

2

Vicedo Gonzalez

Erika

INS Vallvera

3

Tsikoliya

Maria

Institut Ridaura

4

Daoudi

Manal

INS Illa de Rodes

5

Viñas Llor

Caterina

Les Alzines

6

Claveria Avila

Sara

Les Alzines

7

Cardoner

Judith

INS Vilafant

8

Drammeh Bojang

Aramata

INS Josep Brugulat

9

Fugaolas Fernandez

Ariadna

Institut Vescomtat de Cabrera

10

Berta Cabañas

Genís

INS Josep Brugulat

11

Ruiz de la Santisima Trinidad

Sara

IES Santa Coloma de Farners

12

Moreno Limonche

Lídia

IES Ramon Turró i Darder

13

Montero Hidalgo

Elodi

Les Alzines

14

Callan Chambi

Daniela

INS La Bisbal