La construcció de gènere a la ficció televisiva

Comitè científic

Actes COONGÈNERE 2009              
 

 

Contact

Congenere al FacebookCongenere al Twitter

Congrés Congènere
Seu: Sala de Graus de la Facultat de Lletres de la UdG
Secretaria
Pl. Ferrater Mora, 1
Codi Postal 17071 Girona
Espanya
web: link www.congenere.org
Tel.: +34 972 419 700
Fax: +34 972 419 709
E-mail: e-mailcongenere@udg.edu

 

 

 

With the participation of: 

 

Consell de l'Audiovisual

de Catalunya

Logo CAC

Comitè científic

Comitè científic i organitzatiu espanyol

 

Teresa Gema Martín (Universitat de Valladolid)  teresagemamc@gmail.com

Manel Vinyals (Universitat de Girona) manel.vinyals@gmail.com

Silvia Espinosa (Universitat de Girona) silvia.espinosam@udg.edu

Celia Andreu (Universitat de Girona) celia.andreu@udg.edu

Núria Puig (Universitat de Girona) nuria.puig@udg.edu

Sílvia Lloveras (Universitat de Girona) silvia.lloveras@udg.edu

Jordi Sauleda (Universitat de Girona) jordi.sauleda@udg.edu

 

Comitè científic i organitzatiu americà

 

Elizabeth Perse (University of Delaware) eperse@art-sci.udel.edu

Monika Shafi (University of Delaware) mshafi@udel.edu

Jessica Schiffman (University of Delaware) jesss@udel.edu