Infància, adolescència, els drets dels infants i la seva qualitat de vida (ERIDIQV)

Membres

Membres

Professors/es doctors



  • Dr. Ferran Casas Aznar, Professor Emèrit, Doctor en Psicologia per la Universitat de Barcelona. ferran.casas@udg.edu
  • Dra. Mònica González Carrasco, Professora agregada amb acreditació de Catedràtic, Doctora en Psicologia per la Universitat de Girona. monica.gonzalez@udg.edu
  • Dra. Carme Montserrat Boada, Professora Agregada, Doctora en Psicologia per la Universitat de Girona. carme.montserrat@udg.edu
  • Dra. Sara Malo Cerrato, Professora Agregada, Doctora en Psicologia per la Universitat de Girona. sara.malo@udg.edu
  • Dr. Ferran Viñas Poch, Professor Titular d'Universitat, Doctor en Psicologia per la Universitat Autònoma de Barcelona. ferran.vinas@udg.edu
  • Dr. Carles Alsinet Mora, Professor titular, Doctor en Psicologia per la Universitat de Lleida. alsinet@pip.udl.cat
  • Dr. Xevi Luna, Professor associat a temps parcial, Doctor en Psicologia per la Universitat de Girona. xevi.luna@gmail.com
  • Dr. Josep Ramon Juárez, Professor associat a temps parcial, Doctor en Psicologia per la Universitat de Girona. jrjuarez@udg.edu
  • Dra. Ester Pla, Professora associada a temps parcial, Doctora en Psicologia per la Universitat de Girona. ester.pla@udg.edu

 

 

Investigadors/es doctors

 

  • Dra. Cristina Vaqué, Professora associada a la Universitat de Vic, Doctora en Ciències Socials, de l'Educació i de la Salut per la Universitat de Girona. cris.vaque@gmail.com
  • Dr. Joan Llosada Gistau, Llicenciat en Sociologia per la Universitat Autònoma de Barcelona, Doctor en Psicologia per la Universitat de Girona. llosada.gistau@gmail.com

 

Gestor de projectes

 

  • Cristina Figuer Ramírez, Llicenciada en Psicologia amb DEA (Diploma d'Estudis Avançats) per la Universitat de Girona. cristina.figuer@udg.edu 

 

 

Estudiants del programa de doctorat

 

 

Becaris / Becàries